W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nie sztuka poznać sztukę | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 9–12 lat

Nie sztuka poznać sztukę | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 9–12 lat
Data rozpoczęcia 2021-05-15
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt w Lublinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt w Lublinie zaprasza dzieci w wieku 9–12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne, na których dowiecie się o użyciu bakterii i grzybów przez artystów! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

Jak artyści i artystki wykorzystują w swojej twórczości bakterie, pleśń i grzyby? W jaki sposób tworzone są takie prace? Czy pachną? Czy można ich dotknąć? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy podczas kolejnych warsztatów „Nie sztuka poznać sztukę”! Punktem wyjścia do naszych twórczych wyzwań będą prace Diany Lelonek, Klausa Pichlera, Macieja Dowgiałło, ale także te tworzone przez badaczy i badaczki w laboratoriach. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne modele bakterii!

Dostępność:

  •  Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
  •  Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty do środy (12.05) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczono liczbę osób biorących udział w zajęciach. Galeria Labirynt przypomina również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt