W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(Nie taki) poważny pomnik | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

(Nie taki) poważny pomnik | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-12-10
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Po co stawiamy pomniki i co w ogóle znaczy pomnik? Czy pomnikiem może być tylko poważny pan z kamienia lub brązu stojący w ważnym miejscu? Na spotkaniu przyjrzymy się otaczającym nas lubelskim pomnikom i najciekawszym współczesnym propozycjom z całego świata. Zastanowimy się, co my chcielibyśmy i chciałybyśmy upamiętnić i dlaczego. Każdy i każda z nas stworzy własny pomnik, który zabierze do domu.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 7.12.2022 lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online przez formularz dostępny na stronie www.labirynt.com

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej