W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niezwykły warsztat gwiazdkowy

Niezwykły warsztat gwiazdkowy
Data rozpoczęcia 2014-12-13
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, wykonamy dekoracje świąteczne, gwiazdki z masy papierowej, torebki na prezenty, dzwonki z osiki, filcowe renifery, bombki zdobione cekinami, bombki z żarówek, bombki kordonkowe. Warsztaty poprowadzą Anna Grzybek, Katarzyna Sobczyk, Monika Spuz-Szpos, Eugenia Rentflejsz.
Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy, który w tym roku odbędzie się już po raz trzeci, to wydarzenie rodzinne, skierowane do tych, którzy chcą wspólnie przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia, wziąć udział w warsztatach robienia ozdób choinkowych czy śpiewania kolęd i inscenizowania jasełek. Gwiazdkowe atrakcje przygotują oraz poprowadzą pracownicy, instruktorzy, uczestnicy warsztatów prowadzonych w DDK „Węglin”. Gwiazdka w Dedeku jest połączeniem działań w ramach cykli „My Mamy”, „Dziecinada”, Klub „Aktywni 50+”, „Dzielnicowi Kultury".

Pomysłodawcą i koordynatorem gwiazdkowej akcji jest Mateusz Nowak.
Na Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp wolny!