W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niezwykły warsztat gwiazdkowy - Kolędowe i plastyczne szaleństwo

Niezwykły warsztat gwiazdkowy - Kolędowe i plastyczne szaleństwo
Data rozpoczęcia 2015-12-12
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Judyma 2a, Lublin
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Zanim pochłoną Cię świąteczne zakupy i porządki, odwiedź DDK „Węglin” i DDK „Czuby Południowe”! 

 

W przedświąteczną sobotę, 12 grudnia, wspólnie będziemy przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia podczas Niezwykłych Warsztatów Gwiazdkowych! Tego dnia w DDK „Węglin” odbędzie się istne, kolędowe szaleństwo, czyli warsztaty śpiewania kolęd, oraz warsztaty manualne, podczas których wykonamy ozdoby bożonarodzeniowe, kartki świąteczne i bombki. W DDK „Czuby Południowe” królować będzie rękodzieło. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, będziemy tworzyć choinkowe dekoracje, ozdoby na wigilijny stół i inne gwiazdkowe cudeńka, które wprowadzą w naszych domach pełną ciepła i wyjątkowości atmosferę świąt Bożego Narodzenia! Podczas Niezwykłych Warsztatów Gwiazdkowych będzie można zakupić wydawnictwa DDK „Węglin” w promocyjnych, świątecznych cenach. Idealne na prezent!

Gwiazdkowe atrakcje przygotują oraz poprowadzą pracownicy, instruktorzy, uczestnicy warsztatów prowadzonych w DDK „Węglin” i w DDK „Czuby Południowe”. Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy jest połączeniem działań w ramach cykli „My Mamy”, „Dziecinada”, Klub „Aktywni 50+”, „Dzielnicowi Kultury”, „Twoja kolej!”. Pomysłodawcą gwiazdkowej akcji jest Mateusz Nowak. Wydarzenie koordynują Dorota Lesiak i Mateusz Nowak.

 

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy to wydarzenie rodzinne, skierowane do wszystkich, którzy chcą wspólnie przygotować się do świąt Bożego Narodzenia, wziąć udział w warsztatach robienia świątecznych ozdób i dekoracji oraz śpiewania kolęd. W tym roku w DDK „Węglin” wydarzenie odbywa się po raz czwarty, w DDK „Czuby Południowe” po raz pierwszy.

 

Na Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej