W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Noc Muzeów w Galerii Labirynt

Noc Muzeów w Galerii Labirynt
Data rozpoczęcia 2017-05-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Udział Bezpłatny
Kategoria Zwiedzanie

W programie nocne zwiedzanie wystaw w Galerii Labirynt, a także wydarzenia specjalne. 

godz. 17.00 – oprowadzanie po wystawie UPORCZYWE UPODOBANIE
O tym, że nie tylko piękno może być fascynujące i intrygujące można się przekonać, oglądając wystawę Uporczywe upodobanie , krążącą wokół estetyki brzydoty. Podczas oprowadzania będzie okazja, aby przyjrzeć się bliżej poszczególnym pracom, a także zadać nurtujące was pytania dotyczące wystawy.

godz. 18.00 – AZJA LIVE! / performanse
Wang Chuyu (Ch), Zhou Bin (Ch), Liu Nanxi (Ch/HK), Mok Chiu Yu (HK), To Yeuk (HK), Sanmu Chan (HK)

godz. 21.00 – WIECZORYNKA / dla dzieci
Oświetlając drogę latarkami, dzieci zwiedzą wystawę Zamknij oczy! , która powstała z myślą o najmłodszej publiczności Galerii Labirynt. Będzie to na pewno emocjonujące przeżycie, nie zabraknie zagadek i dobrej zabawy. Po zwiedzaniu ekspozycji uczestnicy wezmą udział w warsztatach plastycznych. Prosimy o zabranie latarek! Czas trwania: 90 minut. Obowiązują zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com.

godz. 17.00-24.00 – indywidualne zwiedzanie wystaw: Uporczywe upodobanie; Zamknij oczy!.

Ars Electronica Animation Festival 2016 – pofestiwalowy pokaz filmów

Odbywający się w Linz od ponad 30 lat festiwal Ars Electronica upowszechnia i wspiera sztukę nowych mediów. Pofestiwalowy pokaz wybranych filmów odbędzie się w Lublinie już po raz czwarty.
Filmy nie są tłumaczone na język polski.
Organizator: Ars Electronica, Austriackie Forum Kultury, Austriackie Federalne Ministerstwo Europy, Integracji i Spraw Zagranicznych
Organizator lokalny: Fundacja „Instytut Kultury Cyfrowej”, Galeria Labirynt