W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nowe rzemiosło – Barwimy ciuchy TIE–DYE

Nowe rzemiosło – Barwimy ciuchy TIE–DYE
Data rozpoczęcia 2022-09-03
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7 – sala warsztatowa
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Nudzą Cię jednokolorowe koszulki? Chcesz udekorować swoje zszarzałe trampki lub dać torbie nowy wygląd? Warsztaty Kultury zapraszają na warsztaty, podczas których sam zaprojektujesz wzór na swoim ubraniu! Tie-dye to technika, która polega na skręcaniu, zawiązywaniu, zakładaniu lub zgniataniu tkaniny (najlepiej białej lub jasnej) przed farbowaniem w celu uzyskania niepowtarzalnych wzorów. W czasie spotkania uczestnicy będą także malować akrylowymi markerami i tworzyć winylowe naprasowywanki w geometrycznych wzorach. Ufarbujesz to, co ze sobą przyniesiesz!

Informacje praktyczne
Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 8–16 lat w spektrum autyzmu
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie www.warsztatykultury.plotwiera się w nowej karcie. Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Spotkanie odbywa się w języku polskim i ukraińskim.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej