W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

O najdziwniejszych teoriach spiskowych w popkulturze - Grzegorz Olifirowicz

O najdziwniejszych teoriach spiskowych w popkulturze - Grzegorz Olifirowicz
Data rozpoczęcia 2023-06-20
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Teorie spiskowe zdobywają coraz większe grono zwolenników. Jednak podczas, gdy różnorakie idee, takie jak płaska Ziemia, ruch antyszczepionkowy, czy szeroko rozumiany Światowy Rząd dzielą społeczeństwo w poważnych sprawach, pod górnolotnymi teoriami rośnie całe królestwo mniejszych, ale równie szalonych teorii spiskowych.

To teorie dotyczące popkultury. Filmów, muzyki, Internetu i książek. Podczas prelekcji przyjrzymy się wybranym dziesięciu, najbardziej zwariowanym teoriom spiskowym dotyczącym popkultury i spróbujemy stworzyć naszą własną listę najbardziej szalonych teorii. Kulturalna dyskusja i dystans do rzeczywistości mile widziane.

Wydarzenie jest częścią serii Fantastyczne Spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej