W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ODWOŁANE - Jubileusz 5-lecia Poławiaczy Pereł

ODWOŁANE - Jubileusz 5-lecia Poławiaczy Pereł
Data rozpoczęcia 2020-03-20
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Piwnice CK
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 - 20 zł
Kategoria Improwizacja

Jubileuszowy wieczór Poławiaczy Pereł Improv Teatru, pełen niespodzianek. Życie jest zwariowane, więc nie ma co sobie tych jubileuszów żałować. Będziemy świętować, śpiewać, śmiać się, siedzieć, ślinić i improwizować.

W przestrzeniach Piwnicy Centrum Kultury w Lublinie poeksperymentujemy z przyszłością i przeszłością z pięknem i brzydotą, dobrem i złem z gośćmi i ich sugestiami. Skoczymy na głęboki przestwór oceanu był wyłowić niepotarzane perły podczas tego wieczoru.

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Poławiacze Pereł otwarci są nie tylko na nowe światy swoich opowieści, często podczas spektakli pojawiają się pomysły nowych form gry aktorskiej, które natychmiastowo są włączane do występu.