W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarcie nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej

Otwarcie nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej
Data rozpoczęcia 2014-06-16
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Filia nr 39 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, ul. Głuska 138
Kategoria Wydarzenie

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie otwiera kolejną filię.

MBP łączy tradycję z nowoczesnością, przez co możliwe jest rozwijanie pasji użytkowników w każdym wieku. To również doskonałe miejsce do spotkań i tworzenia wspólnych kręgów zainteresowań. Oprócz korzystania z bogatych zbiorów, biblioteka będzie oferowała uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach edukacyjnych oraz kulturalnych, m. in. licznych wystawach, prezentacjach, warsztatach, koncertach, pokazach filmowych, zajęciach plastycznych i literackich oraz spotkaniach z artystami.

Oferta nowej filii bibliotecznej obejmuje literaturę piękną dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz popularnonaukową z różnych dziedzin wiedzy. Na miejscu do dyspozycji czytelników będzie księgozbiór podręczny: słowniki, encyklopedie, poradniki, atlasy, informatory,
jak też stanowiska komputerowe, w tym jedno do korzystania z katalogu on-line.
W czytelni dostępna będzie także prasa, którą będzie można wypożyczyć