W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarta Pracownia Medialab – Warsztaty Zarządzania Czasem

Otwarta Pracownia Medialab – Warsztaty Zarządzania Czasem
Data rozpoczęcia 2015-12-15
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” ul. Wyżynna 16, Lublin
Udział Płatny
Koszt udziału 40 zł
Kategoria Warsztaty

Warsztaty w ramach Otwartej Pracowni Medialab, które pomogą w planowaniu i zarządzaniu czasem, a także porządkowaniu zbieranych i otrzymywanych informacji. 

 

Warsztatowicze i warsztatowiczki pracować będą nad tworzeniem własnych planów na zbliżający się nowy rok kalendarzowy przy użyciu narzędzi internetowych. Zaplanujemy remonty domowe, podział prac w domu, zastanowimy się, co robić, by nie tracić czasu w sieci na bezowocnym klikaniu. Poszukamy czasu, którego przecież ciągle nie mamy lub mamy za mało.

Warsztaty przeznaczone są dla użytkowników i użytkowniczek internetu na różnym poziomie zaawansowania. Poznamy zarówno proste narzędzia np. Doodle, ToDoList RescureTime, jak i te bardziej wymagające np. Kanban Tool. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Jarmuł.


Warsztaty skierowane są do osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia.

 

Agnieszka Jarmuł – trenerka, animatorka. Prezeska Fundacji „5Medium” zajmującej się edukacją medialną. Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych Akademia Menadżerów III sektora na Collegium Civitas oraz szkoły trenerskiej STOP. Członkini Rady Organizacji Pozarządowych przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Otwarta Pracownia Medialab zaprasza na warsztaty młodzież i dorosłych, zainteresowanych nowymi technologiami. Zajęcia mają charakter miesięcznych cykli warsztatowych. Każdy z cykli  dotyczy innego obszaru z tematyki madialab i przeznaczony jest dla innej grupy odbiorców. W programie m.in. zarządzanie czasem z wykorzystaniem narzędzi internetowych, bezpieczne korzystanie z Internetu, edukacja medialna, remiksy muzyczne i literackie, druk 3D, warsztaty fotograficzne, filmowe i muzyczne. Koordynatorem projektu jest Rafał Lis.

 

koszt uczestnictwa – 40 zł (płatne z góry za cały cykl warsztatowy)

zapisy trwają do 4.12.2015 roku – r.lis@ddkczubypoludniowe.pl
ilość miejsc ograniczona / warsztaty odbędą się po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej