W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty Labirynt – zajęcia dla grup zorganizowanych na wystawie „Stan rzeczy"

Otwarty Labirynt – zajęcia dla grup zorganizowanych na wystawie „Stan rzeczy"
Data rozpoczęcia 2018-11-02
Data zakończenia 2018-11-09
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Otwarty Labirynt – zajęcia dla grup zorganizowanych na wystawie „Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie”, dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

Warsztaty twórcze pozwalają zgłębić tajniki sztuki współczesnej. Zajęcia oparte będą na zwiedzaniu aktualnej wystawy prezentowanej w Galerii Labirynt, a także na zadaniach plastycznych, które pomagają jeszcze lepiej zrozumieć eksplorowany temat.

Działania w ramach programu Otwarty Labirynt są adresowane do wszystkich grup wiekowych i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z utrudnionym dostępem do kultury – osób z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu i/lub mowy oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość opracowania zajęć na indywidualne potrzeby grupy w oparciu o wybrany przez nią temat.

Galeria Labirynt zapewnia potrzebne materiały. Informacje oraz zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, / bezpłatne
Czas trwania: ok. 60 minut