W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Panel dyskusyjny Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dla Amatorskich Grup Teatralnych

Panel dyskusyjny Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dla Amatorskich Grup Teatralnych
Data rozpoczęcia 2023-11-25
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Panel dyskusyjny

Dyskusja porównawcza prezentowanych spektakli dwóch nurtów: spektakli bazujących  na dramaturgii współczesnej lub scenariuszach autorskich  oraz spektakli bazujących na klasycznych sztukach teatralnych w tradycyjnej realizacji. Dyskusja posłuży porównaniu metod pracy, podejścia i sposób realizacji.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK. 

Wydarzenie w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dla Amatorskich Grup Teatralnych

Tegoroczna edycja  dedykowana jest tym grupom, które bazują na dramaturgii współczesnej lub scenariuszach autorskich z jednej strony, z drugiej, na klasycznych sztukach teatralnych w tradycyjnej realizacji. Naszą ideą jest ci. Festiwal ma na celu prezentację ciekawych spektakli oraz dyskusję porównawczą podczas panelu. Festiwal kierujemy do wszystkich fanów teatru, nie tylko tych, którzy sami realizują działania amatorskie, ale także teoretyków i fascynatów i osoby lubiące teatr tak po prostu.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej