W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pasja żonglowania | Dzielnicowy Klub Żonglerski

Pasja żonglowania | Dzielnicowy Klub Żonglerski
Data rozpoczęcia 2017-10-14
Godzina rozpoczęcia 12:15
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł od osoby
Kategoria Warsztaty

Żonglowanie najczęściej kojarzy się z cyrkiem i klaunami. Na najbliższym spotkaniu przekonamy się, że ta przygoda z grawitacją i kuglarstwem to sprawdzony sposób na radzenie sobie z przyziemnością. Pomoże nam w tym dr Paweł Fortuna - człowiek, który pobudza i inspiruje do lepszego, wyższego i szerszego życia. Wielokrotnie nagradzany autor i współautor kilkunastu książek. Psycholog biznesu, trener i coach, który zaraża entuzjazmem, pobudza do myślenia i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć. Propagator idei pedagogiki cyrku zaaplikuje nam konkretną dawkę witaminy Ż!

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki „Pasja żonglowania” autorstwa Mirosława Urbana i Pawła Fortuny.

Projekt Dzielnicowy Klub Żonglerski realizowany jest przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz objęty patronatem Carnavalu Sztukmistrzów.

Koordynacja i pomysł – Monika Kalinowska
koszt uczestnictwa - 5 zł od osoby
zapisy/kontakt – / 81 466 59 16
Koordynacja i pomysł – Monika Kalinowska

O projekcie: Dzielnicowy Klub Żonglerski to nowy projekt Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”, stworzony dla osób, które chcą żonglować i ćwiczyć na różnych sprzętach cyrkowych. To przestrzeń stworzona dla pasjonatów aktywnego spędzania czasu wolnego. DKŻ to szeroki wachlarz możliwości rozwoju swoich umiejętności, spotkania z ciekawymi ludźmi, wspólny trening. Profil i charakter stworzymy razem, by odpowiadał naszym oczekiwaniom i umiejętnościom. Pożonglujemy doświadczeniami i marzeniami. Razem stworzymy Klub na naszą miarę. Zapraszamy do kolorowej sali wyposażonej w różnorodny sprzęt. Chustki, piłeczki, obręcze i maczugi do żonglowania. Do innych manipulacji diabolo, różne kije, talerze. Monocykle do jeżdżenia i kula do chodzenia. Jeśli pojawią się chęci i pogoda będzie sprzyjać, potrenujemy na zewnątrz: z dziećmi, wnukami, znajomymi. Rekomendujemy wygodne stroje i otwartość na nowe umiejętności.

Projekt Dzielnicowy Klub Żonglerski realizowany jest przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz objęty patronatem Carnavalu Sztukmistrzów.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej