W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Pasjobus

Data rozpoczęcia 2007-10-16
Godzina rozpoczęcia 10:00
Data zakończenia 2007-10-16
Kategoria Promocja

Ekipa programu „Wolontariat studencki” wyruszyła w drogę. Przez cały październik przemierza Polskę, odwiedzając liczne ośrodki akademickie.

Jesienna akcja „Wolontariatu studenckiego” ma na celu promocję Programu na polskich uczelniach. Do tej pory odwiedziliśmy: Elbląg, Gdańsk, Toruń, Gniezno, Poznań, Zieloną-Górę, Wrocław, Kielce. Niebawem będziemy w Lublinie, Krakowie, Siedlcach, Białymstoku i Warszawie.

W każdym mieście prowadzimy promocję programu „Wolontariat studencki”, nasze stoiska znajdziecie w najbardziej ruchliwych punktach, w Lublinie: przy pomniku Marii Curie-Skłodowskiej na Miasteczku Akademickim oraz na Wydziale Pedagogiki UMCS.

W programie zaplanowaliśmy dla Was m.in.: prezentacje filmu o „Wolontariacie studenckim”, pokaz slajdów z fotografiami z projektów, a także pokaz żonglerki poprowadzony przez wolontariuszy Programu.

Tego dnia będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat naszego Programu i działalności, oraz zdobyć najważniejszą informację: jak studiować i być aktywnym społecznie?

Najważniejsze wydarzenia cykliczne