W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Pchlellegro - wymiana rzeczy
Data rozpoczęcia 2009-11-19
Godzina rozpoczęcia 11:00
Godzina zakończenia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Akcja

Masz mnóstwo starych rzeczy, z których już nie korzystasz? Nie masz co z nimi zrobić, a szkoda Ci je wyrzucić? Przynieś je na "Pchlellegro" i zamień na coś innego

"Pchlellegro" to projekt organizowany przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Polega na wzajemnej, bezgotówkowej wymianie przedmiotów, które przynoszą ze sobą uczestnicy zabawy. Wymieniać można prawie wszystko: płyty, książki, gazety, komiksy, ubrania, biżuterię i wiele, wiele innych. W ten sposób, pozbywając się starej rzeczy można zyskać w zamian nową, a przy okazji poznać nowych ludzi i nietypowo spędzić czas. Wartość przyniesionych przedmiotów nie ma znaczenia - obowiązuje zasada: sztuka za sztukę.

Pomysł stworzenia projektu "Pchlellegro" narodził się na początku bieżącego roku i miał na celu zaskoczenie zainteresowanych niecodzienną formą i pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Miłą niespodzianką był fakt, iż poprzednie dwie edycje "Pchlellegro" cieszyły się dużym powodzeniem, a w akcji wzięła udział ponad setka studentów. III edycja została przewidziana na 2 dni.

Szczegółowe informacje oraz regulamin projektu na www.pchlellegro.pl