W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Piękne Wnętrze | Warsztaty
Data rozpoczęcia 2017-04-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt Zapisy – mymamy@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Jak piękne przedmioty wpływają na nas i nasze dzieci? Czy obcowanie z dziełami sztuki ma jakieś znaczenie? Czy wystrój pokoju i to, co się w nim znajduje, może kształtować poczucie estetyki u naszych dzieci? Zastanowimy się też nad siłą obrazu na przykładzie konkretnych ilustracji i książek. Korzystając z najnowszych trendów stworzymy spersonalizowane plakaty i ozdoby do pokoju dziecięcego tak, aby poczuć, ze już teraz mamy wpływ na nasze otoczenie. Postaramy się zgłębić tajniki pięknie zaprojektowanych dziecięcych wnętrz z estetycznego punktu widzenia. Piękne wnętrze wpływa na Wnętrze!

Koszt udziału – 10 zł
Koordynacja – Paula Krać
Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl (Przy zapisach proszę podać informację o ilości dzieci, Ich wieku i czy będą obecne na warsztacie.)
Ilość miejsc ograniczona.

Paula Krać – z wykształcenia artysta-plastyk, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Pasjonuje się robieniem „czegoś z niczego”, lubi używać materiałów recyklingowych i czerpać ze stylu skandynawskiego. Mama Róży i Kosmy. Marzy o tym, aby jej dzieci były otoczone pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

O Cyklu: Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy!