W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pierwsze urodziny Biblioteki Azyl – Queerowy Grill

Pierwsze urodziny Biblioteki Azyl – Queerowy Grill
Data rozpoczęcia 2023-05-26
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Z okazji pierwszych urodzin Biblioteki Azyl Galeria Labirynt zaprasza do wspólnej celebracji.

Równo rok temu przenieśliśmy księgozbiór do przestrzeni Galerii Labirynt | Plaza i tak powstało nowe miejsce, gdzie wspólnie działamy.

Od roku obserwujemy jak społeczność skupiona wokół Biblioteki rośnie w liczbie osób oraz nowych relacji. Odwiedzacie nas, współprowadzicie klub książki, zabieracie głos podczas kręgów, robicie wystawy. Poza tym są pogaduszki przy kawce, wybieraniu nowej książki czy po prostu obecność w ciszy.

Wasze zaangażowanie w program Azylu wzrusza nas i motywuje do dalszego działania. Chcemy Wam za to podziękować! Zorganizujmy więc wspólnie Queerowego Grilla! Wydarzenie odbędzie się w formie pikniku i potańcówki. Zapewniamy gorące i pyszne jedzonko w wersji wege i mięsnej. Każda z osób będzie mogła stanąć za grillem tego dnia i usmażyć dla innych osób jedzenie.

 

Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin; wydarzenie odbędzie się pomiędzy podwórkiem Galerii Labirynt i barem Opium Labirynt

Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej