W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Piosenki o naszych rodzinach | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat

Piosenki o naszych rodzinach | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat
Data rozpoczęcia 2023-02-25
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Co sprawia, że jesteśmy rodziną – czy do rodziny może należeć sąsiadka albo przyjaciel? Czy w naszej rodzinie mieści się też żółw i rybki? Na warsztatach odwiedzimy wystawę „Piosenka o mojej rodzinie”, opowiadającą o codzienności rodzinnej osoby autystycznej. Wykonamy prace plastyczne, w których zastanowimy się, jakie potrzeby mają osoby z naszej najbliższej rodziny – co lubią, czego nie lubią, kiedy dobrze się czują?

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (22.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 180 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Mariya Hoyin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej