W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Piotr Selim "Ze szkatułki"
Data rozpoczęcia 2013-04-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Teatr Stary w Lublinie zaprasza na koncert:

„Ze szkatułki” to program zawierający utwory do tekstów, którymi muzyk w sposób szczególny został obdarowany oraz piosenki, które weszły do repertuaru w trakcie realizacji przez Lubelską Federację Bardów programów monograficznych poświęconych twórczości między innymi Kazimierza Grześkowiaka, Karola Wojtyły czy Edwarda Stachury. W programie usłyszymy także interpretacje utworów Leonarda Cohena i Bułata Okudżawy.

Piotr Selim– wokalista, kompozytor, pianista ze stopniem doktora sztuki, aranżer. W dorobku artystycznym posiada koncerty z orkiestrą symfoniczną i kameralną Filharmonii Lubelskiej, wiele koncertów w zespołach kameralnych, występy z kwintetem Tanquillo.
Macierzystym zespołem artysty pozostaje jednak niezmiennie od swego powstania w 1999 roku - Lubelska Federacja Bardów – zespół, z którym Piotr Selim nagrał 8 płyt CD, w tym wiele utworów autorskich. W 2012 roku ukazał się studyjny, solowy album artysty zatytułowany „W rytmie bolera”.

Piotr Selim - fortepian, śpiew
Magdalena Celińska - śpiew
Piotr Bogutyn - gitary
Krzyszkof Nowak - gitara basowa
Tomasz Deutryk- perkusja

Bilety: I- 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł