W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podróże w realu i wirtualu w DDK SM Czechów. Alaska

Podróże w realu i wirtualu w DDK SM Czechów. Alaska
Data rozpoczęcia 2018-03-19
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce DDK SM "Czechów" w Lublinie ul. Kiepury 5a
Organizator ​DDK SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

DDK SM "Czechów" serdecznie zaprasza na nowy cykl pn. "Podróże w realu i wirtualu".  W pierwszą podróż już 19 marca wybierzemy się na Alaskę!

Alaska to wciąż jeden z najdzikszych i nie odkrytych zakątków świata. Dopiero nie tak dawno doceniono jej walory. Potężne lodowce, zorza polarna, kopalnia złota, psie zaprzęgi to tylko kilka z atrakcji, które warto zobaczyć przynajmniej wirtualnie!

Spotkania poprowadzi  Adrianna Tomczak – podróżniczka, absolwentka turystyki historycznej oraz turystyki i rekreacji, animatorka, trenerka Sensoplastyki ®.  Podczas cyklicznych spotkań wszyscy chętni będą mogli opowiedzieć o swoich wędrówkach. "Podróże w realu i wirtualu" to nowe miejsce na mapie Lublina, gdzie możecie ponownie przeżyć swoją przygodę, podzielić się swoimi wspomnieniami, zdjęciami, pamiątkami i ciekawymi opowieściami!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej