W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pokaz filmu "Człowiek, który oszukał sam siebie" (The Man Who Cheated Himself)

Pokaz filmu "Człowiek, który oszukał sam siebie" (The Man Who Cheated Himself)
Data rozpoczęcia 2014-06-10
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Film

"Człowiek, który oszukał sam siebie" (The Man Who Cheated Himself)
reż.: Felix E. Feist
scen.: Seton I. Miller, Philip MacDonald
zdj.: Russell Harlan
muz.: Louis Forbes
w.: Lee J. Cobb (Ed Cullen), Jane Wyatt (Lois Frazer), John Dall (Andy Cullen), Lisa Howard Frazer (Janet Cullen), Harlan Warde (Howard Frazer)
prod.: USA 1950 (81 min)

Małżeństwo Howarda i Lois Frazerów chyli się ku upadkowi – małżonkowie szczerze się nienawidzą. Howard kupuje pistolet z zamiarem zabicia swojej żony i odziedziczenia jej ogromnego majątku, zanim dojdzie do rozwodu. Lois znajduje jednak ukrytą broń i wzywa na pomoc swojego kochanka, porucznika Eda Cullena z wydziału zabójstw. W międzyczasie Howard włamuje się do swego domu, aby zamordować żonę. Przerażona Lois w ataku paniki strzela do męża, zabijając go na miejscu. Aby oczyścić kochankę z zarzutu zabójstwa, Ed decyduje się zatuszować całą sprawę. Nie będzie to takie proste, bo po odnalezieniu ciała to właśnie Ed zostaje przydzielony do przeprowadzenia śledztwa, a towarzyszy mu jego brat, młody detektyw, który bardzo chce się wykazać…

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej