W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Pokaz filmu "Wyłączność"
Data rozpoczęcia 2010-02-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Projekcja filmowa

Kinoteatr Projekt zaprasza na pokaz filmu Wyłączność

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Szot
Obsada: Lesław Żurek, Agnieszka Judycka, Witold Dębicki, Artur Pontek, Wojciech Żołądkowicz
Na podstawie opowiadania Etgara Kereta
Muzyka: Michał Lorenc
Czas trwania : 15’
Rok produkcji: 2009

Laura (Agnieszka Judycka), po kilku latach związku, nagle odchodzi bez słowa wyjaśnienia. Szymon (Lesław Żurek) stara się ją odnaleźć, żeby
pojąć – dlaczego. Jednak dziewczyna robi wszystko, żeby nie dopuścić do konfrontacji. Ostatecznie los po raz kolejny splata ich drogi. Tym razem - po raz ostatni.

Po pokazie przewidziane jest spotkanie z twórcami i członkami obsady, obecni będą m. in. Lesław Żurek oraz Agnieszka Judycka.

Wyłączność w Polsce zagranicą:
Lubelska Grupa Filmowa podpisała umowę z Krakowską Fundacją Filmową o reprezentację filmu na festiwalach zagranicznych i targach filmowych. Tym samym film dotrze do szerokiego grona odbiorców filmu krótkometrażowego m. in. Krakowskie Targi Filmowe 2010, Targi Filmowe Clermont-Ferrand 2010 Francja. Film można będzie zobaczyć na większości polskich festiwali kina niezależnego, m. in. Zoom Zbliżenia 2010, Jelenia Góra, KAN 2010, Wrocław oraz na pokazach pozakonkursowych, pierwszy zaplanowany jest już 22 lutego 2010 w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Film będzie miał swoją emisję w telewizji KinoPolska, na portalu Onet.pl, startuje też w konkursie Dolina Kreatywna organizowanym przez Telewizję Polską, dzięki czemu może zagości na antenie telewizyjnej „dwójki”.

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej