W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poławiacze Pereł Improv Teatr: Czerwona Strefa Impro [ONLINE]

Poławiacze Pereł Improv Teatr: Czerwona Strefa Impro [ONLINE]
Data rozpoczęcia 2021-03-12
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

Poławiacze Pereł ponownie zagoszczą w Waszych domach!

Zastanawiacie się dokąd wyjść w piątkowy wieczór? Poławiacze Pereł zapraszają Was na spektakl improv online! Równo o 20:00 klawiatury w dłoń i pełna gotowość do wpisywania w komentarzach Waszych sugestii do granych przez nich scen!

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Poławiacze Pereł otwarci są nie tylko na nowe światy swoich opowieści, często podczas spektakli pojawiają się pomysły nowych form gry aktorskiej, które natychmiast są włączane do występu.

Poławiacze Pereł Improv Teatr – online

skład grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

Poławiacze wystąpią w powiększonym składzie z grupą Dwa Słowa Teatr Improv. 

Dwa Słowa Teatr Improv to wybuchowa mieszanka charakterów. Specjaliści w kompletnie różnych dziedzinach, którzy łączą swoje siły z pasji do teatru improwizowanego. Szlifują swoje umiejętności już od ponad dwóch lat, co można sprawdzić oglądając ich na scenie. Choć w nazwie grupy pojawiają się jedynie Dwa Słowa, to zarówno na scenie jak i poza nią mamy do powiedzenia znacznie więcej.

Pokaz organizowany jest w ramach Przestrzeni Sztuki. Projekt Przestrzenie Sztuki współtworzony jest z Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym koordynatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej