W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poławiacze Pereł Improv Teatr z Natalią Wilk [ONLINE]

Poławiacze Pereł Improv Teatr z Natalią Wilk [ONLINE]
Data rozpoczęcia 2021-03-19
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

Poławiacze Pereł ponownie zagoszczą w Waszych domach!

Zastanawiacie się dokąd wyjść w piątkowy wieczór? Poławiacze Pereł zapraszają Was na spektakl improv online! Równo o 20:00 klawiatury w dłoń i pełna gotowość do wpisywania w komentarzach Waszych sugestii do granych przez nich scen!

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Poławiacze Pereł otwarci są nie tylko na nowe światy swoich opowieści, często podczas spektakli pojawiają się pomysły nowych form gry aktorskiej, które natychmiast są włączane do występu.

Poławiacze Pereł Improv Teatr – online

skład grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

Poławiacze wystąpią w powiększonym składzie z grupą Natalią Wilk. 

Natalia Wilk - wokalistka, pedagog, instruktor wokalny,  pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS i współkurator linii programowej dźwięk w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.  
Od 2008 roku jej kariera zawodowa nieustannie pnie się w górę. W jej aktywności muzycznej wyróżnić należy współpracę z Włodkiem Pawlikiem zdobywcą nagrody Grammy, który osobiście zaprosił Natalię Wilk do swoich trzech autorskich projektów- dwa z nich zarejestrowane są na płytach CD: „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”.

Na stałe współpracuje i współtworzy projekty także z Arturem Gadowskim wokalistą zespołu IRA oraz z Tomaszem Momotem (Tomasz Momot Orkiestra). Niezliczona ilość koncertów sprawia, że artystka podczas edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych może przekazać cenną wiedzę, pasję i podzielić się dużym doświadczeniem, które jest ważnym aspektem w sztuce muzycznej.

W 2017 roku wśród nielicznych została odznaczona przez Prezydenta medalem 700-lecia Miasta Lublin.

Natalia Wilk miała okazję sprawdzić się w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych oraz repertuarze, począwszy od piosenki literackiej i aktorskiej przez wielogłosowe brzmienia, muzykę jazzową i rozrywkową, do żywiołowych aranżacji. Poznała specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach oraz współpracując z osobami  z branży artystycznej. Dało jej to możliwość intensywnego i wszechstronnego rozwoju w zawodzie muzyka. Występowała u boku znanych artystów między innymi: Krystyny Prońko, Włodka Pawlika, Tomasza Momota, Marka Bałaty, Marka Stefankiewicza, Marcina Pospieszalskiego, Doroty Miśkiewicz, Kayah, Kuby Badacha, Tomasza Korpantego, Sławka Uniatowskiego, Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Cugowskiego, Artura Gadowskiego, Beaty Kozidrak, Urszuli, Katarzyny Cerekwickiej, Piotra Schmidta, Klary, Łukasza Jemioły.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej