W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Polska - Nasza Niepodległa" - koncert z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości

"Polska - Nasza Niepodległa" - koncert z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości
Data rozpoczęcia 2018-11-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 20 zł
Kategoria Koncert

"Polska - Nasza Niepodległa" - koncert z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości – Inauguracja Sceny Kameralnej Teatru Muzycznego w Lublinie

Wystąpią: soliści: Anna Barska, Patrycjusz Sokołowski; piano – Małgorzata Papiewska, prowadzenie: Paweł Świętorecki
 

W listopadzie chcielibyśmy oddać hołd tym wszystkim którzy walczyli o Polskę, o Polskę niepodległą.  Muzykę i pieśni patriotyczne związane ze świętem odzyskania niepodległości  chcielibyśmy przypomnieć w koncercie „Polska - Nasza Niepodległa” na naszej scenie kameralnej, która właśnie 11.11.2018 zainauguruje swoją działalność. To święto jest świętem szczególnym dla każdego Polaka, dlatego też w tym wyjątkowym dniu, dniu świątecznym, nasza scena kameralna rozpocznie swoją działalność. Podczas koncertu usłyszymy piękne arie operowe i pieśni patriotyczne które często pomagały przetrwać trudne chwile różnych zawieruch wojennych które dotykały naszą ojczyznę. Usłyszymy melodie które były i są obecne w każdym domu i sercu. Melodie które są znane wszystkim niezależnie od wieku i  poglądów politycznych. Ta muzyka to nasze  dziedzictwo zawarte w pieśniach i historia zapisana w słowach. Zapraszamy na ten szczególny koncert na naszą Scenę Kameralnej.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej