W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poranki muzyczne: "Pociąg pełen uśmiechu"

Poranki muzyczne: "Pociąg pełen uśmiechu"
Data rozpoczęcia 2016-06-05
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkania

W niedzielę, 5 czerwca 2016 r., Pracownie Kultury Maki, zaprezentują bajkę pod tytułem "Pociąg pełen uśmiechu", w wykonaniu dwójki wyjątkowo zdolnych, młodych artystów scen lubelskich - Moniki Rulki i Łukasza Drozda.
Spektakl zdobył już uznanie wielu nauczycieli, a także całej masy dzieciaków w przedszkolach i szkołach województwa lubelskiego, gdzie został niesamowicie ciepło przyjęty i jest prezentowany od marca tego roku.

Jest to interaktywna audycja przybliżająca dzieciom mniej i bardziej znane wiersze Juliana Tuwima. Humorystyczne interpretacje utworów tworzą atrakcyjną całość, która dzięki zastosowaniu elementów muzycznych i tanecznych, zachwyca odbiorców w każdym wieku (niejednokrotnie wywołując salwy głośnego śmiechu publiczności!). W przedstawieniu zobaczyć można zabawne perypetie takich postaci, jak: Słoń Trąbalski, Zosia Samosia, Murzynek Bambo i Grześ. Motywem przewodnim jest wiersz „Lokomotywa”... 
Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej podróży pociągiem pełnym uśmiechu do krainy fantazji i dobrej zabawy.

Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej