W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Potańcówka w skansenie
Data rozpoczęcia 2017-08-05
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Muzeum Wsi Lubelskiej, sektor Roztocze, al. Warszawska 96
Organizator Muzeum Wsi Lubelskiej
Udział Płatny
Koszt udziału 12/ 6 zł dla osób w stylizowanych na lata międzywojenne stroje
Kategoria Potańcówka

Potańcówka w skansenie  odbędzie się 5 sierpnia, w sobotni wieczór, na wolnym powietrzu, w malowniczej, roztoczańskiej części Muzeum. Dla śmiałków proponujemy walczyk kotylionowy, dla aktywnych – zabawy, dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności taneczne – warsztaty, dla zmęczonych – śpiewy, a dla chętnych – loterię fantową. Wszyscy natomiast będą mogli w wolnej chwili zajrzeć do karczmy, gdzie nadarzy się okazja do skosztowania orzeźwiających napojów oraz smakowitych przysmaków.

Program uatrakcyjnią warsztaty taneczne prowadzone przez Zespół Pieśni i Tańca „Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a do tańca przygrywać będą dwie prężne kapele: „Hańszczanie” i „Kapela spod Lublina”. Zabawa rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej