W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Potańcówka w skansenie na 400 par

Potańcówka w skansenie na 400 par
Data rozpoczęcia 2019-08-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Data zakończenia 2019-08-25
Godzina zakończenia 23:55
Miejsce Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
Organizator Muzeum Wsi Lubelskiej
Udział Płatny
Koszt udziału 12 zł/normalny, 6 zł/ulgowy
Kategoria Potańcówka

Na zakończenie wakacji, w ostatnią niedzielę sierpnia w lubelskim skansenie po raz kolejny przetańczymy noc pod gołym niebem. To niezwykłe wydarzenie muzyczne będzie gratką dla wielbicieli klimatu retro.

W niedzielny wieczór, 25 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się Potańcówka w skansenie na 400 par. Podczas tej niecodziennej zabawy pod gołym niebem będziemy bawić się przy dźwiękach przedwojennych piosenek. Na gości tradycyjnie już będą czekały zabawy, śpiewy i walczyk kotylionowy. Chętni będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanym na tę okazję miejscu.

Potańcówka w skansenie jest swoistym muzycznym wehikułem czasu przenoszącym uczestników do lat międzywojennych lubelskiej prowincji, gdzie podczas zabaw tanecznych kwitło życie towarzyskie. Niezapomniane przedwojenne szlagiery zagrają dwa niezawodne zespoły Hańszczanie oraz Kape la spod Lublina.

Na czas Potańcówki czynna będzie karczma proponująca orzeźwiające napoje oraz różne przysmaki.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy (wejście na teren Muzeum będzie możliwe do godziny 21:00).

BILETY: 12 lub 6 zł ( dla osób w strojach stylizowanych na lata międzywojenne. Strój musi składać się z co najmniej 3 elementów tj. ubranie, fryzura i dodatki).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej