W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pozdrowienia z egzotycznego Lublina| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA

Pozdrowienia z egzotycznego Lublina| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-12-02
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czy Lublin może mieć w sobie coś egzotycznego? Szczególnie na początku grudnia? Sprawdzimy! Na warsztatach przeniesiemy się w egzotyczne miejsca odwiedzając wystawę Kolektywu [ZOBACZ JAK]. Porozmawiamy o tym, co to znaczy, że coś jest egzotyczne? Znajdziemy w Lublinie trochę egzotyki i wykonamy pocztówki z pozdrowieniami z tego niezwykłego miasta.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (29.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej