W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poznaj świat gier - warsztaty grywalizacji dla młodzieży na Sławinie

Poznaj świat gier - warsztaty grywalizacji dla młodzieży na Sławinie
Data rozpoczęcia 2022-11-05
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Miejska Biblioteka Publiczna Filia 38 ul. Relaksowa 25
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Na spotkaniu uczestnicy wezmą na warsztat bardziej i mniej znane gry wspierające rozwój wyobraźni. Poznają najstarsze gry wymagające rozwijania wyobraźni, nauczą się tych najbardziej znanych oraz stworzą swoją własną grę. Będzie to miło spędzony czas połączony z rozwijaniem wyobraźni 

Warsztaty dla młodzieży w wieku 11-16 lat
Udział bezpłatny.
Zapisy: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 38 ul. Relaksowa 25 - osobiście w bibliotece, tel. 81 311 01 12, 

Prowadzenie: Dawid "Ryba" Reja - animator, trener, inicjator projektów społecznych i biznesowych. Specjalista od ożywiania zespołów, wydarzeń i planów na przyszłość. Twórca usług/gier szkoleniowych oraz scenariuszy gier integracyjnych. Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS na kierunku: Animacja Kultury. Od 2011 roku związany ze środowiskiem tańca i teatru. Wieloletni wolontariusz i koordynator projektów młodzieżowych w Fundacji Sempre a Frente.

Na prośbę osoby uczestniczącej możliwe jest tłumaczenie na PJM. Prośbę trzeba skierować do 5 dni przed wydarzeniem na email: 
Warsztaty będą odbywać się na parterze. W bibliotece znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. Utrudniony jest dojazd pod sam budynek biblioteki, brak miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami. 

Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice, którego Operatorem jest Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej