W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Premiera książki kulinarnej pt. „Smaki Węglina” – najsmaczniejszego projektu w „Dedeku”

Premiera książki kulinarnej pt. „Smaki Węglina” – najsmaczniejszego projektu w „Dedeku”
Data rozpoczęcia 2018-12-19
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Promocja

Rozpoczęty w 2017 roku projekt „Smaki Węglina” wieńczymy wydaniem niepowtarzalnej książki kucharskiej. To wyjątkowe wydawnictwo powstało z przepisów naszych Babć i Mam, przepisów ulubionych, z historią rodzinną w tle, i tych, do których często wracamy. Zebrane przepisy zostały opisane krótką historią oraz zilustrowane przez uczestników spotkań. Jest to publikacja bardzo osobista, ponieważ oprócz krótkich wspomnień, zawiera również stare fotografie, pochodzące z rodzinnych archiwów. W książce znajdziemy przepisy, m.in. na dania obiadowe, ciasta, pasty.

Spotkanie połączone będzie z degustacją potraw, których przepisy zostały zamieszczone w książce.

„Smaki Węglina” to najsmaczniejszy projekt w Dedeku!

Chciałabym, aby powstała książka kucharska z przepisów naszych Babć i Mam, przepisów ulubionych, z historią rodzinną w tle, i tych, do których często wracamy. Zebrane przepisy zostaną opisane krótką historią oraz zilustrowane przez uczestników spotkań, a następnie wydane w formie książkowej. Publikację przepisów chciałabym połączyć z degustacją zamieszczonych w książce potraw.

Mam nadzieję, że będziemy wspólnie uczestniczyć w tej smakowitej przygodzie, niezależnie od wieku. Z ogromnego wachlarza różnorodnych przepisów na pewno uda się stworzyć niepowtarzalne wydawnictwo.

Monika Spuz-Szpos

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej