W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Premierowy pokaz serialu „Druga szansa".

Premierowy pokaz serialu „Druga szansa".
Data rozpoczęcia 2016-04-04
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator Lubelskie Stowarzyszenie Alliance Francaise
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Alliance Française, Ciné'Europa i Kino Chatka Żaka zapraszają na serial z Finlandii.
Dzięki wsparciu programu Unii Europejskiej Creative Europe Media, Eurochannel z dumą prezentuje w Polsce nowy znakomity fiński dramat familijny. Chcąc zapewnić najlepszą rozrywkę, zwracamy uwagę na europejskie seriale telewizyjne. Organizatorzy zapraszają na premierowe pokazy „Drugiej szansy".  

Piękna Saara jest pracownikiem socjalnym, jej praca polega na pomocy rodzinom w poprawianiu jakości życia. Sama od dziesięciu lat jest szczęśliwą mężatką. Prawie... Saara bardzo pragnie dziecka, ale ostatnie badania potwierdziły, że nie ma na to najmniejszych szans. Rozczarowana, postanawia pogodzić się zmyślą, że już nigdy nie zostanie matką i zacząć nowy etap w życiu. Druga szansa pokazuje, że czasami marzenia spełniają się zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażamy.

2, 3 i 4 kwietnia br. Pokazy odbędą się o godz. 19:00 w kinie Chatka Żaka.
Odbędą się 3 seanse po dwa odcinki, co pozwoli na obejrzenie całego pierwszego sezonu serialu. Każdy z odcinków będzie wyświetlany w wersji z polskim lektorem i francuskimi napisami.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Alliance Française od 30 marca.