W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezentacja książki: „Codzień”

Prezentacja książki: „Codzień”
Data rozpoczęcia 2016-04-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Słów, ul. Żmigród 1/Królewska 17
Organizator Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Prezentacja niezwykłej książki obrazkowej „Codzień” będącej efektem współpracy młodych lubelskich twórców (Katarzyna Wójtowicz, Katarzyna Babis, Karolina Mądro, Dariusz Okoń, Maciej Tuora) z osobami autystycznymi (Ania, Jakub, Agnieszka, Mateusz, Piotr, Maciej).
Opiekunem artystycznym książki jest Iwona Chmielewska, ceniona twórczyni picture booków.
Dodatkowym elementem będzie wystawa do książki "Codzień", prezentacja publikacji “Składanie świata”, czyli historie osób autystycznych oraz koncert inspirowany ich opowieściami.
Młodzi twórcy o projekcie:

Na początku nie wydawało mi się, że temat społeczny, temat problemu autyzmu może być tak interesujący. Projekt otworzył oczy i na pewno dzięki niemu udało mi się wynieść wiele doświadczenia do swojego warsztatu. Pokazał, że należy być twórcą świadomym, przygotowanym do zmierzenia się z każdym tematem.

Wydarzenie dostępne jest dla osób doświadczających niepełnosprawności ruchowej.
Wydarzenie jest częścią programu Inny Lublin - http://teatrnn.pl/domslow/inny-lublin/
Prowadzenie: Agnieszka Krawiec.