W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezentacja Teatru Muzycznego pt. „Muzyczne pasje”

Prezentacja Teatru Muzycznego pt. „Muzyczne pasje”
Data rozpoczęcia 2011-03-01
Data zakończenia 2011-03-11
Kategoria Wystawa

Teatr Muzyczny w Lublinie jest renomowaną sceną operetkowo-operową, działającą nieprzerwanie od 1947 roku. Zaprasza do współpracy znakomitych solistów operowych z całej Polski oraz znanych i cenionych reżyserów, scenografów i dyrygentów. W bogatym dorobku Teatru znajdują się znakomite pozycje muzyki operowej, operetkowej i musicalowej jak "Carmen" G. Bizeta, "Straszny Dwór" S. Moniuszki czy cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności musical "Skrzypek na dachu" J. Bocka, grany od 1984 roku.


Na odwiedzających Centrum czeka wystawa fotografii ze spektakli, prezentująca działalność Teatru Muzycznego. Podczas prezentacji będzie można również obejrzeć kostiumy teatralne, nakrycia głowy, rekwizyty wykorzystywane w spektaklach oraz inne ciekawostki związane z Teatrem.

Wystawa czynna: pon.- pt. 9.00-17.00

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej