W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przegląd filmów snowboardowych "Winter is my love"

Przegląd filmów snowboardowych "Winter is my love"
Data rozpoczęcia 2009-11-21
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Przegląd

Impreza, na której wyświetlane są premiery snowboardowych produkcji z całego świata w tym roku po raz pierwszy odwiedza Lublin.

Zobaczyć będzie można cztery najbardziej oczekiwane filmy tego sezonu:
"Jolly Roger" - Pirate Movie Production (Austria) 2009
"Let's go get lost" - Isenseven (Niemcy) 2009
"A hard day's night" - Rome SDS (USA) 2009
"B movie" - Burton (USA) 2009Filmy dla wszystkich, którzy kochają zimę i interesują się zimową kinematografią. Coraz trudniejsze tricki, coraz większe skocznie, coraz lepsze ujęcia, coraz dziksze góry i mnóstwo świetnej muzyki. Dziś filmowanie z helikoptera kilkunastometrowych dropów (skoków z naturalnych skoczni) i ryzykownych zjazdów w dzikich górach to standard.

Filmy snowboardowe to dyscyplina, która w Polsce dopiero zaczyna być popularna. Przedstawiają piękno gór i aktualną kondycję najszybciej rozwijającej się zimowej dyscypliny - snowboardu. Wydawać by się mogło, że to filmy tylko dla jeżdżących. Paradoksalnie: jeszcze większe wrażenie zrobią na kimś, kto zimę spędza w domu lub w górach był dawno.

Więcej informacji o imprezie, opisy filmów, trailery, zdjęcia z poprzednich edycji na stronie:
winterismylove

Bilety w cenie 10 zł do kupienia na tydzień przed imprezą w skateshopach Monument i w ACK UMCS Chatka Żaka, pok. nr 3 lub bezpośrednio przed seansem.
Ilość miejsc ograniczona.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej