W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Przetańczyć całą noc
Data rozpoczęcia 2019-12-31
Godzina rozpoczęcia 21:30
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Fundacja StartSmart
Udział Płatny
Koszt udziału 100-120 zł
Kategoria Koncert

W koncercie wystąpią: Alicja Węgorzewska-mezzosopran, Paulina Janczaruk-sopran, Mirosław Niewiadomski-tenor, Jakub Gąska-tenor. Koncert największych przebojów operetkowo-musicalowo w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny operowej.

Alicja Węgorzewska-mezzosopran, Paulina Janczaruk-sopran, Mirosław Niewiadomski-tenor, Jakub Gąska-tenor, z towarzyszeniem orkiestry kameralnej zabiorą Państwa w muzyczną podróż przez tajemne krainy West Endu, niezwykle tereny gorącej Hiszpanii i romantycznych Włoch.

Będzie to niepowtarzalna uczta muzyczna w zaczarowanej krainie opery, operetki i musicalu. W programie znajdą się utwory z Carmen, My Fair Lady, West Side Story, Cygańskiej Miłości czy Hrabiny Maricy. Usłyszeć będzie można porywające czardasze, ogniste habanery, przebojowe, znane i podziwiane arie operowe, operetkowe i musicalowe.

Bilety >>>

31 grudnia, godz. 18:00 i 21:30
Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Bilety : 100-120 zł

Powiązane:

Opera Lubelska