W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przyjechał Teatr!| Gdzie jest Czerwony Kapturek

Przyjechał Teatr!| Gdzie jest Czerwony Kapturek
Data rozpoczęcia 2016-10-21
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Filia nr 36 MBP w Lublinie ul. Zygmunta Augusta 15
Organizator Filia nr 36 MBP
Udział Bezpłatny
Kategoria Projekt

Autorski spektakl z lalką trikową Gdzie jest Czerwony Kapturek - połączony z warsztatem z interpretacji tekstu i improwizacji scenicznej dla dzieci i rodziców.
Prowadzenia Bogusław Byrski.
Zabawna historia opowiedziana w niebanalny sposób. Bogusław Byrski swoją opowieścią zaczaruje widzów w taki sposób, że historia małej dziewczynki wyda się im jakaś inna. Duża ilość zwrotów akcji. Śmieszne gagi, a przede wszystkim dynamiczna i żywiołowa gra. Warsztaty po spektaklu dotyczyć będą pracy nad interpretacją tekstu. Uczestnicy nauczą się pracować słowem i związanymi z nimi emocjami. W drugiej części uczestnicy będą pracować nad improwizacją sceniczną. Cykl ćwiczeń przybliży ich do improwizowania na scenie.

Bogusław Byrski – aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie. Tworzy nie tylko teatr, ale także inne formy sztuki. Współpracuje z wieloma instytucjami i firmami. Właściciel firmy Projekt Kultura. Członek kolektywu Cząstki Elementarne i twórca Człowieka z maszyną. Chętnie współpracuje z ludźmi, nie boi się wyzwań. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od wielu lat wspomaga nauczycieli w ich pracy warsztatowej, prowadzi warsztaty, a także ocenia spektakle, będąc jurorem w przeglądach.

Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy.