W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przyjechał Teatr!| Spektakl Niewidzialni

Przyjechał Teatr!| Spektakl Niewidzialni
Data rozpoczęcia 2016-10-20
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Filia nr 36 MBP w Lublinie ul. Zygmunta Augusta 15
Organizator Filia nr 36 MBP
Udział Bezpłatny
Kategoria Projekt

Spektakl Niewidzialni połączony z autorskim warsztatem teatralno – plastycznym prowadzonym przez TEATR MAŁE MI dla dzieci, młodzieży, osób niewidomych i słabowidzących.

Scenariusz przedstawienia stanie się punktem wyjścia do działań warsztatowych i teatralnomuzycznych. Zakończy się performatywnym pokazem z udziałem widzów. Spektakl w wykonaniu dwóch aktorów – Sławy Tarkowskiej i Michała Strokowskiego z Teatru „Małe Mi”. Warsztat teatralno – plastyczny poprowadzą doświadczeni aktorzy – Sława Tarkowska i Michał Strokowski z Teatru „Małe Mi”.

Teatr „Małe Mi” to wierny tradycji wędrownych opowiadaczy Autorski Teatr Lalek. Teatr Sławy Tarkowskiej, absolwentki Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej, dyplomowanej bajkoterapeutki. Profesjonalny, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów oraz ich opiekunów, bawi i uczy. W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz piękną, bogatą scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny i muzykę graną oraz śpiewaną na żywo. Współpracuje z wybitnymi artystami sztuk wszelakich. Realizuje projekty społeczno - kulturalne. Sprawdza się na profesjonalnych scenach, w plenerach i miniaturowych salkach najdalszych zakamarków kraju.

Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy (grupy zorganizowane).