W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Qeerowy Krąg
Data rozpoczęcia 2023-03-04
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Biblioteka Azyl (dawna Galeria Labirynt | Plaza), ul. Lipowa 13
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Galeria Labirynt zaprasza na drugi krąg, którego tematem będzie QUEEROWA WSPÓLNOTA. W jaki sposób się przejawia, co oznacza? Jaką rolę pełni w naszym życiu? Do jakiej wspólnoty chcemy należeć?

Pragniemy tworzyć przestrzeń, w której osoby queerowe będą czuć się bezpiecznie i będą mogły podzielić się swoimi doświadczeniami. Spotkanie zaczniemy od wyciszającego i synchronizującego nasze systemy nerwowe ćwiczenia prowadzonego przez Filipa Kijowskiego.

Nie wiesz, czym jest krąg?

To wydarzenie, gdzie każdy ma swój moment na zabranie głosu i opowiedzenie o swoich doświadczeniach czy przeżyciach. Każda osoba wchodzi w tematy takie, jak chce, i tak głęboko, jak chce. Reszta grupy tworzy przestrzeń dla osoby mówiącej. To, co dzieje się na kręgu, pozostaje w kręgu.

Prowadzenie: Filip Kijowski
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.
​Wstęp: wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej