W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Relaksy
Data rozpoczęcia 2020-06-29
Godzina rozpoczęcia 19:00
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Relaksy to kontynuacja autorskiego cyklu warsztatów ekspresji ruchowej Pawła Korbusa „Akademia Relaksu”, który bazuje na technikach pracy z ciałem w teatrze fizycznym i performance. Tym razem w przestrzeni internetu.

Relaksy
On line spokój
To nie jest nielegalne
To nie jest niemożliwe
To zdrowe!

Jeśli chcesz odpocząć, oderwać się od zgiełku i znoju, zredukować stres – dołącz do nas!
Jeśli chcesz zrelaksować się, a nie potrafisz zrobić tego samemu – dołącz do nas.
To jest godzina dla Ciebie, to jest godzina łagodnego ruchu i rozluźniania.

Proponuję godzinną sesję relaksacyjną dostępną dla wszystkich niezależnie od wieku, kondycji itd. Nie jestem terapeutą, jestem praktykiem pracy z ciałem, performerem , aktorem teatru fizycznego.

Chcę by świat był zrelaksowany, chcę podzielić się z Państwem performatywnymi technikami relaksacyjnymi. Podziałamy na ciało i umysł, poszukamy jedności wszystkich systemów w człowieku i pogłębionego spokoju. Poruszymy wszystkimi częściami w ciele, rozluźnimy mięśnie, stawy kości, poruszymy zwojami mózgu, zwizualizujemy przyjemny stan spokoju, popłyniemy szlakiem od ciała do umysłu.

Relaksy [online]

W obliczu narastającej niepewności i niepokoju, w obliczu pogłębiających się podziałów i nowych nieznanych sytuacji, w obliczu podejmowania trudnych decyzji i wyzwań.

Zrelaksujmy się wspólnie, 
Wspólnie zmieńmy siebie! 
Wspólnie zmieńmy świat!
Świat potrzebuje relaksu! 
Tylko relaks nas uratuje!

 

Paweł Korbus

Wydarzenie online na stronie Karuzela Sztuki na FB