W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Robot Dance– bal karnawałowy

Robot Dance– bal karnawałowy
Data rozpoczęcia 2015-02-14
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

W tym karnawale Dedek opanują roboty, kosmonauci i szaleni konstruktorzy! Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków, całe rodziny na niezwykły bal karnawałowy – ROBOT DANCE! TAKI BAL TO DOBRA ROBOTA!
Zdjęcie z kosmonautą? Nie ma problemu! Robot dance, eletric boogie? Dowiesz się co to jest i nauczysz się podstaw! Podróż w przestrzeń kosmiczną? Załatwione!
W programie konkurs na najlepsze przebranie! Może kosmiczny kostium nieoczywisty? Przebierz się za planetę, rakietę lub teleskop...

Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę.
Koszt udziału: 5 zł od Dziecka
Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl

O Cyklu:
DZIECINADA to cykl wydarzeń edukacyjno – artystycznych dla najmłodszych. W ramach cyklu Dzieci zdobywają nowe umiejętności, biorą udział w warsztatach i spotkaniach, które pokazują im, jak twórczo i wesoło spędzać czas. W ramach cyklu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, zabawy taneczne. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie! Koordynatorem cyklu jest Urszula Kokoszka.
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „Dziecinada” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl