W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne: Aaa… kotki dwa…

Rodzinne Poranki Muzyczne: Aaa… kotki dwa…
Data rozpoczęcia 2018-11-24
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka.
Kategoria Warsztaty

Serdecznie zapraszamy Najmłodszych na poranne rodzinne muzykowanie! Jesień nas otula, a dłuższe noce zachęcają do spania. Porozmawiamy o tym, co nam pomaga zasypiać, czyli o kołysankach. Kto ich nie kocha? Zapraszamy do podzielenia się ulubionymi kołysankami, a nawet własnymi kompozycjami, które zapewniają nam najpiękniejsze sny. Razem będziemy śpiewać, grać, aż… zaśniemy.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik. 

Prowadzenie – Sylwia Wójcik. Muzyczka, wokalistka, kulturoznawczyni. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Członkini zespołu perkusyjnego SAMBASIM, który wykonuje batucadę – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy –

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej