W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Hej Wiosenka!

Rodzinne Poranki Muzyczne | Hej Wiosenka!
Data rozpoczęcia 2019-04-13
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Wiosna to nie pora roku! Wiosna to stan umysłu! Wszystko dookoła budzi się, dźwięczy, gra, śpiewa i nuci. Dzieci wraz z Rodzicami poszukają odgłosów wiosny i powitają ją ptasim chórem. Bohaterami spotkania będą odgłosy fujarek, fletów i piszczałek.

Sylwia Wójcik - muzyczka, wokalistka, kulturoznawczyni. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Członkini zespołu perkusyjnego SAMBASIM, który wykonuje batucadę – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat z Rodzicami. Co miesiąc zapraszamy na poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Rytm i melodia. Twórcze eksperymenty muzyczne i tworzenie autorskich piosenek. Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę.

Instruktorka – Sylwia Wójcik.
Zapisy  –  
Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia przeznaczone dla Dzieci w wieku 3-5 lat wraz z Rodzicami

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej