W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne warsztaty ruchowe "Kolorowy zawrót głowy" - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / tłum. PJM

Rodzinne warsztaty ruchowe "Kolorowy zawrót głowy" - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / tłum. PJM
Data rozpoczęcia 2023-05-27
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin, ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Jak jest wiele kolorów? Czy słońce jest zawsze żółte, a niebo niebieskie? Naszym tematem spotkania będą kolory, których wiosną oraz latem coraz więcej. Specjalnie dla Was organizator przygotował zabawy z kolorowymi rekwizytami oraz chustą Klanzy. 

Wydarzenie dla dzieci od 4 roku życia wraz z opiekunami.

DOSTĘPNOŚ:
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. 
Podczas wydarzenia można skorzystać z pętli indukcyjnej po wcześniejszym zgłoszeniu tego przy zapisach. 
Warsztaty będą odbywały się na parterze. W Bibliotece znajduje się toaleta dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Przed budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
 
PROWADZENIE: 
Dominika Knap
- animatorka kultury, edukatorka, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.
 
Zapisy: https://forms.gle/i5opcte9Z4mMyKt66   

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej