W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinny warsztat twórczy - „Pod taflą wody”

Rodzinny warsztat twórczy - „Pod taflą wody”
Data rozpoczęcia 2014-05-10
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Warsztaty

Co kryje się pod wodą? Jaki ma kształt i kolor? Czy można to pokazać przestrzennie? Uczestnicy przedstawią świat podwodny na podstawie własnego wyobrażenia, a następnie skonstruują przestrzenne akwarium z papierową wodą i mieszkańcami.

Rodzinny Warsztat Twórczy to spotkania warsztatowe przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku i ich rodziców, opiekunów. Program skonstruowany jest tak, aby poprzez wspólne działania twórcze rodziny mogły rozwijać swój talent manualny, ale i zacieśniać więzi, poczuć moc wspólnego działania. Poprzez prace plastyczne uczestnicy będą opowiadać sobie nawzajem historie, dzielić się doświadczeniami z różnych dziedzin życia. Używane materiały to nie tylko kredki i farby, ale i taśmy, pudła, folie, słomki, wafle i cukier w kostkach

Prowadzenie: Magdalena Franczak
Zapisy: zajecia@ddkweglin.pl
Wstęp - 10 zł