W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Rodzinny Warsztat Twórczy: Zaklęci w rodzinnym totemie

Data rozpoczęcia 2018-10-13
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania  3h
Prowadzenie – Magdalena Franczak
Koszt udziału – 10 PLN
Zapisy –

Podczas październikowych rodzinnych działań dowiemy się, jakie są relacje człowieka ze zwierzęciem i czym jest totem rodzinny. Czy będzie to wysoka rzeźba, która nie zmieści się w drzwiach? Czy będzie miała magiczną moc? A może będzie zawierała w sobie herb, który spróbujemy zamienić w pieczątkę? Po raz kolejny w rodzinnym gronie  podejmiemy próbę przekucia wyobrażenia w przestrzenne dzieło sztuki.

Magdalena Franczak – absolwentka malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), artystka interdyscyplinarna. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Słupska (2005 i 2008), trzykrotna stypendystka Marszałka Województwa Womorskiego – stypendium dla twórców kultury (2009, 2010, 2011), Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2014) oraz Prezydenta Miasta Lublin (2016, 2017). Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.

Opis cyklu: Rodzinny Warsztat Twórczy skierowany jest do Dzieci oraz ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekun. Działania mają charakter cykli warsztatowych. Każdy cykl otworzy nowy temat, który jest podróżą, momentami bardzo szaloną, ale niezwykle bezpieczną, odbywającą się w rodzinnym gronie. Czasem zagłębiamy się w świecie egzotycznych roślin, innym razem wsiadamy do wehikułu czasu, albo oswajamy ciemność tworząc tajemnicze miecze świetlne. Wątków jest mnóstwo, a wszystko po to, aby poczuć więź, bliskość w procesie tworzenia. Udowadniamy, że wspólnie też można owocnie spędzić czas, uruchomić wyobraźnię!

Warsztaty dla dzieci z opiekunem. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne