W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka Plenerowo | warsztaty dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL/UA

Rosnąca Sztuka Plenerowo | warsztaty dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL/UA
Data rozpoczęcia 2022-07-02
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Latem Galeria Labirynt zaprasza dzieci na warsztaty artystyczne inspirowane dziełami sztuki współczesnej!

Robaki, ślimaki, owady i glizdy. Wstrętne czy intrygujące? Nikt tak jak dzieci i artyści/artystki nie dostrzega mikroświata. Podczas wakacyjnych warsztatów na trawie poznamy robaki ze świata sztuki współczesnej. Poszukamy małych żyjątek w plenerze. Inspirowani światem spod lupy wykonamy „owadowe” dzieła z naturalnych materiałów. Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 13.00 w siedzibie Galerii przy ul. Popiełuszki 5, trwają około 60 minut. Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularz zgłoszeniowy. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia jednak również tłumaczenie na język ukraiński.

Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego.

UA
У липні запрошуємо на сімейні майстер-класи в Галереї Лабіринт! Усі майстер-класи перекладені українською мовою.
02.07.2022, о 13.00 – Росте мистецтво на відкритому повітрі | майстер-класи для дітей 5-8 років (посилання на опис майстер-класів)

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej