W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat
Data rozpoczęcia 2021-08-21
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane wiatrem! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. 

Jakie barwy maluje wiatr? Jakie dźwięki i zapachy niesie podmuch? Podczas lipcowego spotkania z cyklu Rosnącej Sztuki przypomnimy sobie o niewidzialnym żywiole powietrza. Poznamy współczesnych artystów Sztuki Ziemi, których prace istnieją dzięki mocy wiatru. Wsluchując się w pieśń wiatru stworzymy powiewające instalacje, wykorzystując naturalne skarby przyrody znalezione  przed Galerią.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (18.08) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt, należy zabrać własny koc. 
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt