W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat
Data rozpoczęcia 2023-02-18
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Ziemia to wieeelkie dzieło sztuki! Artyści i artystki współczesne podpowiadają nam, jak poznawać świat natury artystycznym okiem. Woda, wiatr, ziemia i nasz ogień twórczy połączone razem zbudują prawdziwe dzieła sztuki. W części plastycznej wykonamy nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych, sezonowych materiałów znalezionych na zewnątrz.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (15.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Aleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej