W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-05-07
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza polskie i ukraińskie dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami i opiekunkami na warsztaty inspirowane sztuką ziemi!

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy w swojej twórczości używają naturalnych materiałów. Inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw. W warsztatach dzieci uczestniczą razem z rodzicami.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (4.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.labirynt.com.